Home     |      Hurt/B2B

Jak wygląda współpraca z Grupą Sternhoff?

W trosce o naszych odbiorców hurtowych stworzyliśmy silny Dział Obsługi Klienta Biznesowego, który zajmuje się realizacją napływających zamówień, a także kontaktem telefonicznym i mailowym. 

Oferta wszystkich marek: Sternhoff, JohnGreen, Piccolo i Maverick dostępna jest też przez całą dobę za pośrednictwem platformy dla hurtowni i sklepów. Znajdują się tam produkty  dostępne “od ręki” w naszym magazynie lub te, które otrzymamy w ciągu najbliższych dni roboczych.

Zamówienia można składać poprzez stronę internetową, kontakt telefoniczny lub email. 

Paczki wysyłamy kurierem lub firmą spedycyjną. 

Dlaczego warto współpracować z Grupą Sternhoff?

Zostając naszym Partnerem, zyskujesz:

  • silnego i stabilnego dostawcę, który w ciągu 5 lat zanotował 10-krotny wzrost ilości produkowanych i importowanych towarów,
  • mniej wydatków – nie musisz gromadzić asortymentu, mamy własny magazyn gotowy pomieścić kilkanaście tysięcy produktów,
  • gwarancję ciągłości dostaw zwłaszcza produktów sezonowych,
  • dostęp do platformy, dzięki której zamawiasz po preferencyjnych cenach,
  • opiekę dedykowanego pracownika odpowiedzialnego za realizację i koordynację Twoich zamówień,
  • preferencyjne warunki płatności po uzyskaniu statusu Stałego Klienta.

Co powinieneś wiedzieć?

Jak rozpocząć współpracę z Grupą Sternhoff?

Pierwszym krokiem jest kontakt mailowy lub telefoniczny. Może być także w formie pierwszego zamówienia. W odpowiedzi otrzymasz od nas ofertę cenową, a w przypadku chęci stałej współpracy także dostęp do platformy B2B oraz dane do logowania. Przy dalszych zamówieniach będziesz miał możliwość swobodnego wyboru dostępnych produktów za jej pośrednictwem.

Czy wszystkie produkty są importowane?

Grupa Steinhoff ma status producenta. Proces produkcji zlecamy wyselekcjonowanym i sprawdzonym fabrykom w Chinach i Turcji. Towary dostępne są pod markami własnymi – Sternhoff, Piccolo, Maverick oraz JohnGreen.

Jak długo trwa realizacja zamówień?

Na platformie dla naszych klientów B2B znajdują się wyłącznie produkty, które posiadamy w magazynie lub takie, które dojadą do naszego centrum dystrybucyjnego w ciągu kilku najbliższych dni.  Dlatego większość zleceń wysyłamy w 2 dni robocze.

W rzadkich przypadkach np. gdy zamówienie jest większe i wymaga kolekcjonowania lub gdy część towaru spodziewana jest w najbliższym czasie, termin ten może się nieznacznie wydłużyć, o czym zawsze informujemy.

Współpraca z firmami kurierskimi oraz spedycyjnymi daje gwarancję szybkich dostaw.